Wizz Air закриває свою базу в Кишиневі

Wizz Air закриває базу в Кишиневі – частка рейсів буде припинена, частково літаки продовжать літати з Кишинева до міст Європи.

UPD: Wizz Air вирішив призупинити всі свої рейси до та зі столиці Молдови Кишинева з 14 березня через ризики для безпеки.

З 1 грудня 2022 року авіакомпанія Wizz Air на невизначений термін закриває свою операційну базу в Кишиневі. Це означає, що літаки компанії не будуть дислокуватися на території нашої країни. Це сталося через російські ракети, які пролетіли над повітряним простором Республіки Молдова кілька тижнів тому.

«Після ретельної оцінки ризиків і враховуючи ризики закриття повітряного простору в Республіці Молдова, ми скорегували нашу зимову програму на 2022-2023 роки з Кишинева, щоб забезпечити її постійне виконання. Щоб мінімізувати загальні збої в роботі наших молдовських клієнтів, з 1 грудня 2022 року ми перейдемо до виконання більшості наших рейсів до Кишинева з баз мережі WIZZ», – йдеться в заяві компанії.

Wizz Air закриває базу, але літаки продовжуть літати

До 30 листопада 2022 року Wizz Air продовжить виконувати рейси з Кишинева до Австрії, Бельгії, Кіпру, Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландів, Іспанії та Великої Британії. Рейси з Кишинева до Парижа Бове, Брюсселя Шарлеруа, Базеля-Мюлузу та Турину будуть припинені з 1 грудня 2022 року.

З 1 грудня 2022 року Wizz Air виконуватиме рейси до Кишинева з Австрії, Чехії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Іспанії та Великої Британії.

«Клієнти Wizz Air можуть забронювати ці рейси з бази авіакомпанії в Яссах. Пасажирам із зазначеними бронюваннями зв’язалися електронною поштою з порадами щодо всіх варіантів, які включають перебронювання, повне відшкодування або 120% початкового тарифу в кредит авіакомпанії. З цією зміною розкладу Wizz Air тимчасово призупиняє свою базу в Кишиневі з 1 грудня 2022 року. Ми залишаємося на 100% відданими молдовському ринку та нашим лояльним клієнтам. Як тільки у нас буде стабільність і впевненість у нашій роботі, ми знову відкриємо базу», –
оголосив Wizz Air.

Повернення грошей, якщо ваш рейс скасовано або перенесено

З початку жовтня Wizz Air скасує та переносить рейси – уважно слідкуйте за листами від авіакомпанії, які надходять в електронну пошту. Якщо рейс скасовано, або перенесено на іншу дату – можна погодитися, або запросити повернення грошей на карту. Поки що повернення грошей можливо через дзвінок до українського офісу авіакомпанії. Автоматичне повернення на сайті – не працює.

Телефон представництва в Україні: +380-8932-025-33

Саме за цім телефоном я запросила повернення коштів за скасований рейс з Праги в Кишинів.

Після того, як ви поспілкуєтесь з менеджером компанії, вам на поштову скриньку прийде лист рахунка-фактури, в якому буде вказана сума, яка буде повернена на вашу карту (в валюті, за якою ви купляли квиток – в мене це чеські крони).

Повернення грошей обіцяють за один тиждень.

Страйки та скасування рейсів в Європі та США

Крім того, в Європі продовжуються страйки пілотів авіакомпаній та працівників аеропортів декількох країн. Все це впливає на розклади рейсів і безпосередньо на плани пасажирів, які вже встигли придбати квитки.

Якщо ви маєте квитки на найближчі місяці до Італії та Іспанії – рекомендую перевіряти пошту, куди авіакомпанія може надіслати інформацію про зміну розкладу або скасування рейсів.

Також рекомендую передивлятися мій пост про всі страйки авіакомпаній та аеропортів в Європі та США – він постійно оновлюється.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки можна шукати на Skyscanner
Зелена карта та Туристична медстраховка для подорожі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *