Uber в Лапландії – безкоштовні поїздки на оленях

Uber Sleigh – катання на оленях в Лапландії з  Апукка в Рованіємі з 12 по 18 грудня 2023 року. Це абсолютно безкоштовно.

Лише протягом дуже обмеженого часу, і якщо ви опинитесь поблизу Полярного кола, ви можете скористатися додатком Uber Sleigh, щоб втілити свої найсміливіші святкові фантазії.

З моменту запуску в 2009 році Uber постійно перевіряв межі того, на що здатний сервіс бронювання автомобілів. І це не лише доставка їжі. За останнє десятиліття пасажири мали змогу скористатися додатком, щоб політати на гелікоптері в Дубаї, або пройтися на катері по лондонській Темзі.

То ж чому б не проїхатися на оленячій упряжці з Uber Sleigh, який першим в світі пропонує поїздку на оленях, яку можна замовити у додатку. Поїздки на оленях відправляються двічі на день з 12 по 18 грудня з  Апукка в Рованіємі – столиці  фінської Лапландії. 

Замовляйте у додатку й ви відправляйтесь у двогодинну мальовничу подорож вражаючими зимовими пейзажами саамської сільської місцевості. Після катання засніженими лісами та повз величезні замерзлі озера сани будуть припарковані для невеличкого зимового пикника. На півдорозі біля багаття ви зможете перекусити традиційним гарячим ягідним соком і солодощами. 

Поїздки на оленях можна замовити в додатку за годину до відправлення в порядку живої черги. До того ж, вони абсолютно безкоштовні! Тепер все, що вам потрібно зробити, це купити квиток на літак до Лапландії.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *