Бюро Zaha Hadid Architects презентувало проект павільйонів для виставки EXPO-2030 в Одесі

EXPO-2030 в Одесі – бюро Захи Хадід розробило проект павільйону, де може пройти ця грандіозна подія, якщо Одеса виграє конкурс.

Бюро розробило проект павільйонів для EXPO-2030, хоча поки невідомо де саме відбудеться подія. Але всі сподіваються, що це може статися в Україні – в Одесі. Результати відбору мають оголосити у листопаді 2023-го.

Тема глобальної експозиції 2030-го – «Відродження. Технології. Майбутнє». Генеральний план забудови, який пропонує британська студія, «орієнтований на стійкість та спадщину». Павільйони розмістяться у кількох будинках. Усі їх об’єднуватиме головний бульвар.

Виставка розгорнеться на 80 тисяч квадратних метрів. На території планують також розмістити екопарк та логістичні місця для персоналу. Усі будівлі після завершення EXPO-2030 розберуть. Але їх планують використати повторно – як медичні заклади, дитсадки, творчі простори. Проект Zaha Hadid Architects для ODESA EXPO 2030 націлений на ефективне повторне використання всіх об’єктів після закриття виставки, що є проблемою для всіх виставок і великих публічних заходів у всьому світі; створення виставки майбутнього, де нічого не витрачається.

Проект оцінюють у 1,3 мільйона Євро. Для України британська студія розробила його безкоштовно. Заявки на проведення глобальної експозиції подали чотири міста. Окрім Одеси у списку Пусан (Південна Корея), Рим (Італія) та – Ер-Ріяд (Саудівська Аравія).

Дуже хотілось би перемогти – я просто мрію про те, щоб в Одесі з’явився такий проєкт. Майбутній розвиток України передбачатиме фундаментальну трансформацію економіки країни в напрямку енергоефективності та низьковуглецевих технологій.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *