В Непалі відкрили новий міжнародний аеропорт

Як повідомляє the Kathmandu Post – нарешті здійснилася мрія всіх трекерів світу. В Непалі є третій міжнародний аеропорт, який стане своєрідною брамою до всесвітньо відомого туристичного маршруту Annapurna Circuit. Новий аеропорт розташований у Покхарі – в мальовничій долині Гімалаїв.

Будівництво міжнародного аеропорту Покхара (PRIA) відбувалося з 1975 року і нарешті він почне працювати та приймати рейси з різних країн світу.

Злітно-посадкова смуга міжнародного аеропорту Покхара має ширину 45 метрів і довжину 2500 метрів і орієнтована на схід-захід. Рульова доріжка довжиною 1200 метрів і шириною 23 метри з’єднує злітно-посадкову смугу з майданчиками для паркування, ангарами та терміналами.

Очікується, що міжнародні рейси стартують після другого тижня лютого. PRIA – головний проект співпраці Непалу та Китаю в рамках Ініціативи «Один пояс, один шлях» (BRI), був побудований за підтримки Китаю. На першому етапі роботи аеропорт буде обслуговувати пасажирів у Південній Азії, а потім на другому етапі пасажирів у західних країн, що значно спростить логистику іноземних туристів, які планують подорожі до регіону Аннапурни, Джуалагірі.

Рекомендую дізнатися – Чим зайнятися та що подивитися у Покхарі

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки можна шукати на Skyscanner
Зелена карта та Туристична медстраховка для подорожі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *