49€-Ticket – новий проїзний у Німеччині з 1 січня 2023 року

49€-Ticket – новий місячний проїзний у Німеччині з 1 січня 2023 року. Ним можна користуватися для подорожив Німеччиною.

Влітку 2022 року користувачі німецького громадського транспорту були предметом заздрості майже всіх інших країн. Щоб сприяти екологічним подорожам і подолати кризу вартості життя, уряд Німеччини запровадив місячні квитки для майже необмеженого користування громадським транспортом, які коштували лише 9 євро.

Ця програма завершилася в серпні. Але тепер уряд країни підготував наступну програму: з січня 2023 року регіональні перевезення Німеччиною коштуватимуть лише 49 євро на місяць.

49€-Ticket

Звісно, що в порівнянні з квитком вартістю 9 євро новий «Deutschlandticket» може здатися дорогим. Але він все одно виходить дуже, дуже дешево.

Для довідки: якби ви сьогодні хотіли придбати дешевий квиток на потяг з Берліна до Гамбурга , використовуючи лише місцеві потяги, це коштувало б вам щонайменше 35 євро. Завдяки новому квитку ви зможете здійснити скільки завгодно таких поїздок менш ніж за 2 євро на день.

Очікується, що новий абонемент матиме схожі критерії з квитком за 9 євро, оскільки він буде доступний не тільки для громадян та мешканців Німеччини, а й для туристів. Але цей квиток так само не поширюватиметься на швидкісні поїзди Inter-City Express (ICE). Квиток вартістю 49 євро можна буде придбати в рамках місячної підписки, яку можна скасувати в будь-який час.

Ідея, знову ж таки, полягає в тому, щоб скоротити викиди CO2 і допомогти німцям подолати кризу вартості життя. У червні, липні та серпні було продано колосальна кількість – 50 мільйонів квитків по 9 євро. Пасажири змогли зробити з ним мільярд поїздок щомісяця та заощадити 1,8 мільйона тонн викидів вуглекислого газу.

Новий квиток вартістю 49 євро набуде чинності в січні 2023 року, а наприкінці 2024 року уряд переоцінить його.

Корисні статті та посилання:

  • Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
  • Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
  • Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
  • Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
  • Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.