Новий швидкісний лоукост-потяг з Мадриду до Валенсії та Аліканте

Новий швидкісний потяг Мадрид-Валенсія за 9€ вже курсує Іспанією, скоро з’являться нові напрями на Аліканте, Малагу та Гранаду.

Довгий час потяги в Іспанії мали репутацію повільних, дорогих і надмірно централізованих. Але поступово ця ситуація змінюється. Спираючись на успіх недорогого високошвидкісного маршруту між Барселоною та Мадридом, незабаром відкриється кілька мега-дешевих нових високошвидкісних маршрутів, які з’єднають столицю Іспанії з іншими регіональними містами.

З’явився новий маршрут, який з’єднає Мадрид із прибережними містами Валенсія та Аліканте, а також з менш відомою регіональною столицею Альбасете. Ціна квитка – усього 9 євро.

Нові лінії обслуговуються компанією Ouigo – дочірньою компанією французького національного оператора SNCF. Цей оператор є прями конкурентом іспанського Renfe. Ougio нещодавно запустив недорогу послугу під назвою Avlo , яка знижує ціни на маршрутах Аліканте та Барселона. Ціна низька завдяки тому, що в неї входить лише мала ручна поклажа. Так само залізничні компанії поступово вводять схеми низьких цін, як у лоукост-авіакомпаній. Подібно до авіакомпаніям, Ougio обмежує пасажирів невеликою ручною поклажею та стягує плату за додаткові зручності. Але ціни на багаж дуже гуманні. Наприклад великий рюкзак або валіза вагою до 30 кг коштує лише додаткові 5 євро.

Цікаво, що Ouigo планує ще більше розширити свої послуги та напрямки протягом наступних кількох років. До 2023 року оператор має намір запустити послуги, які з’єднають Мадрид із Кордовою, Севільєю , Малагою та Коста-дель-Соль.

Маршрут Ouigo до Валенсії вже запущено. А лінія Аліканте розпочне роботу десь до кінця року.

Новини про нові залізничні компанії та їх напрямки дуже цікаві та важливі. Особливо на тлі повернення об’ємів пасажиропотоків після ковід-пандемії. Зараз пасажиропотік у Європі повернувся до рівня 2019 року. Але авіакомпанії та аеропорти після скорочення персоналу у 2020 році не можуть впоратися з бажаючими літати країнами ЄС. Залізниця розвантажить аеропорти і стане приємною альтернативою не тільки за ціною, а й за швидкістю нових потягів.

Корисні статті та посилання:

  • Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
  • Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
  • Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
  • Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
  • Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *