Потяг Перемоги – мистецький проект Укрзалізниці

Потяг до перемоги – мистецький проект Укрзалізниці. Сім вагонів, на яких зображені сюжети про боротьбу на тимчасово окупованих територіях України.

24 серпня 2022 р. «Укрзалізниця» (УЗ) презентувала мистецький проєкт «Потяг до перемоги». Він присвячений українцям, які знаходяться зараз на тимчасово окупованих територіях. Українські митці зобразили на 7 пасажирських вагонах сюжети з розповідями про боротьбу українців на тимчасово окупованих територіях. Кожен вагон присвячений тимчасово окупованим територіям України та подвигам людей, які чинять опір російським військам. Основою для сюжетів стали подвиги українців, які борються, попри тиск окупантів та постійну небезпеку.

Потяг вирушив з Києва, а вже наступного дня прибув до Ужгороду. Втім, у цього потягу будуть різні маршрути і одного дня він прибуде на вокзали тих міст, які поки що знаходяться під тимчасовою окупацією.

На кожному вагоні також є QR-код, який веде на сайт проєкту – train.foreverukraine.org.ua. З цих малюнків можна дізнатися про історію подвигів та ознайомитися з ключовими статистичними показниками агресії росії проти України. Проєкт є спільною ініціативою УЗ та комунікаційної агенції Gres Todorchuk.

Самі ж сюжети малюнків на вагонах створили сучасні українські митці: Максим Кільдеров, Дмитро Бурак, Аліна Коник, Андрій Присяжнюк, Валентин Кузьменко, Сергій Ґрес, Дмитро Касянюк, Мар’яна Мотрука, Ольга Маловічко, Roman Chizz, Вова Owak. Мистецькі роботи відбувались під кураторством засновниці агенції культурних проектів PORT Каті Тейлор.Фото: «Укрзалізниця».

Корисні статті та посилання:

Катер Нібулон – транспорт, який замінить міст в Затоці
Як дістатися Туреччини з України
10 лоукост-аеропортів Європи – як дістатися найдешевше
Подорожі на поїзді по Європі

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *