Одесу включили в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Одеса в списку ЮНЕСКО – центр міста тепер захищений від забудови та руйнування, а після перемоги Одеса може отримати гроші на реставрацію.

Дуже гарна новина для Одеси -сьогодні в Парижі остаточно історичний центр Одеси включили у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що підлягає захисту. Центр Одеси визнано таким, що знаходиться під загрозою знищення.

Це рішення не захистить наше місто від російських ракет, але точно зможе захистити його від існуючої та майбутньої міської влади, а також від бізнесменів, які тільки і мріють про забудування історичного центру.

Одеський міський депутат Петро Обухов написав: “Цей статус змінює правила забудови та висуває додаткові вимоги до міської та центральної влади. І не тільки стосовно самої охоронної зони ЮНЕСКО, але й ще щодо буферної зони навколо неї. На мапі буферна зона позначена синім кольором. Ця зона означена Старопортофранківською вулицею, Пантелеймонівською, морською стороною Французького бульвару та морем. Також туди потрапила територія порту.

Тепер щось будувати, змінювати, навіть ремонтувати дороги можна тільки з дозволу Міністерства культури. Міська влада повинна прийняти окрему програму захисту цієї території. Особливо я сподіваюсь на більш жорсткі правила, які стосуються реклами, вивісок, кондиціонерів, МАФів і такого іншого.”

Сподіваємося, що цей захист зможе припинити поступове знищення історичної архітектури центру Одеси. А після перемоги місто зможе отримувати додаткові кошти із центрального бюджету на збереження центру міста.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Туристичну страховку зі знижками можна підібрати на порталі HotlineFinance.
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *