Новий потяг між Польщею та Литвою

Новий потяг між Польщею та Литвой з’єднає польські міста Краків і Варшаву з литовськими хабами Каунасом і Вільнюсом.

Раніше, було досить проблематично пересуватися потягом між найбільшими містами Польщі та Литви. Протягом кількох років курсували потяги між польським містом Білосток і литовським містом Каунас. Але не було прямого поїзда з Варшави чи Кракова до Литви. Тепер все змінилося. Запущено новий маршрут, який сполучає Краків і Варшаву з Каунасом і столицею Литви – Вільнюсом.

Новий маршрут відправляється з Кракова о 4:01 і зупиняється у Варшаві (7:35), далі прибуває до Каунаса (16:26), перш ніж прибути до Вільнюса о 17:34. Потяг має довгий прямий маршрут завдяки тому, що поєднує два поїзди – польський та литовський – треба робити пересадку в Моцкаві, що на литовському боці кордону.

А ще краще те, що новий маршрут справді цілком доступний. Квитки на всю 12,5-годинну подорож Краків-Вільнюс починаються від 142 злотих (32 Євро). Ним керує польський оператор міжміського сполучення PKP Intercity , і ви можете забронювати квитки тут.

Нова лінія Краків-Вільнюс є лише тимчасовим проміжком до завершення чудового проекту Rail Baltica, який має бутит закінчено до кінця десятиліття. Rail Baltica планує запуск високошвидкісних потягів, які курсуватимуть з Польщі до Литви, Латвії, Естонії та, можливо, навіть до Фінляндії

Корисні статті та посилання:

  • Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
  • Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Tickets.ua
  • Туристична медстраховка зі знижками можна придбати на сайті компанії VUSO
  • Зелена карта для подорожі на автомобілі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
  • Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *