Знижка Booking для біженців з України (акція продовжено)

Booking надає знижки для українських біженців від 50 до 99%.
Пропозиції можна знайти за значком 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗳𝘂𝗴𝗲𝗲 𝗥𝗮𝘁𝗲.

Сторінка за посиланням ⋙ Booking знижки для біженців з України

Житло за спеціальними цінами можна знайти у Словаччині, Румунії, Молдові, Польщі, Австрії, Італії, Угорщині, Німеччині, Чехії та Нідерландах.

Також у список країн додалися: Португалія, Греція, Іспанія, Хорватія, Болгарія, Франція, Великобритания, Ірландія, Словенія, Латвія, Естонія, Північна Македонія, Бельгія.

Букінг прислав повідомлення:
“Разом з партнерами – власниками об’єктів розміщення – ми надаємо можливість безкоштовного проживання або бронювання зі суттєвими знижками для людей, які вимушено залишили Україну. Ми пропонуємо знижки від 50% або повністю безкоштовне проживання (без урахування податків та зборів)”.
Також знижки для біженців не сумуються з іншими знижками, наприклад знижками програми Genius.

Важливо: Спочатку Booking надавав знижки для українських біженців тільки до 15 квітня, але продовжив співпрацю з готелями та апартаментами, які готові приймати українців безкоштовно, та з великими знижками.

Важливо: бронювання має бути зроблене мінімум за 3 доби до фактичного заїзду в житло. Але для тих, хто зараз шукає недороге житло, або пожити в ньому деякий час, поки не знайдуть постійне проживання.

Платформа зробила окрему сторінку з добіркою зі знижками, пошук можна робити по країнам та готелям із позначкою 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗳𝘂𝗴𝗲𝗲 𝗥𝗮𝘁𝗲.

Хто ще дає знижки на готелі та апартаменти в Європі

  • Також знижки для українських біженців можна знайти на Airbnb. Можна списуватися з власниками житла та просити в них індивідуальну знижку. По Airbnb: додають ваучер на аккаунт. Для сім’ї з дітьми близько 1400 дол – https://novaukraine.org/airbnb/
  • HospitalityHelps допомагає знайти тимчасовий притулок в готелях для сімей з України, які вимушені були покинути країну через війну.
  • Hopper надає $200 доларів США Carrot Cash на проживання в готелі людям, які постраждали від російсько-української війни. Люди, які постраждали, можуть заповнити цю форму, для того щоб отримати Hopper кредит і безкоштовну VIP-підтримку в програмі для бронювання готелю.

Інші платформи і сервіси по житлу для переселенців

Корисні статті:

Біженство чи тимчасовий захист у ЄС – що краще обрати
Допомога українським біженцям, які прямують до Європи
Інформація про умови для біженців в Чехії
Португалія – які можливості є для українських біженців

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *