Угорщина запровадила нові проїзні для подорожей країною

1 травня 2023 року Угорщина запровадила два типи нових квитків, які дозволяють необмежену кількість подорожей країною.

Національний проїзний – Vármegyebérlet, який дозволяє користуватися всіма автобусними та залізничними лініями в Угорщині залізничних компаній MÁV-START, MÁV-HÉV і GYSEV, а також послугами автобусної компанії Volánbusz. Він дуже схожий на німецький квиток Deutschlandticket за 49 Євро.

Винятком є ​​лише комунальні служби, яки керують транспортом Будапешту. Тому, наприклад, щоб сісти на потяг у будь-яке місто Угорщини у Будапешті, вам потрібно буде купити додатковий міський квиток. А ось вже у міжміських поїздах або автобусах діє національний проїзний квиток.

Угорщина також запровадила заміські проїзні картки – Országbérlet, які дозволяють користуватися автобусними та залізничними послугами в одному з 19 округів країни.

Скільки коштують проїзні картки Угорщини?

Національний проїзний розрахований на поїздки всіма округами Угорщини, коштує 18900 форинтів – близько 50 Євро на 30 днів, а студенти отримують величезну знижку на 90%.

Заміська проїзна картка, яка розрахована на поїздки в одному окрузі, коштує дещо дешевше – 9450 форинтів – приблизно 25 євро, а також має 90% знижку для студентів

Якщо ви плануєте у подорожі перетинати кордон з іншою країною, вам потрібно буде купити додатково до проїзного окремий квиток від кордону країни до необхідної станції.

Де можна купити проїзні на громадський транспорт Угорщини?

Ці два квитки можна придбати в більш ніж 1100 точках продажу по всій країні, включаючи каси MÁV-START, торговельні автомати MÁV, у касах Volánbusz, в автобусах і в касах GYSEV. А також у додатку MÁV – так ним буде зручніше користуватися.

Чи можуть туристи купити проїзні на громадський транспорт Угорщини?

Окружний або національний абонемент за повною ціною також можуть придбати іноземні громадяни. Тож якщо ви плануєте здійснити тривалу поїздку до Угорщини, це може бути вигідною інвестицією для іноземних мандрівників.

Якщо ви маєте право на пільговий тариф, наприклад, за наявності дійсного студентського квитка, ви також можете отримати його як іноземний громадянин.

Тут ви можете знайти карту, де можна купити квитки, а також подивитися відповіді на поширені запитання щодо угорських проїзних.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Skyscanner
Зелена карта та Туристична медстраховка для подорожі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram
Підписуйтесь у мій Телеграм – тут завжди свіжі новини про подорожі

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *