Безкоштовні квитки у Британію від Wizz Air

Wizz Air пропонує безкоштовні квитки до Великобританії для українських біженців.

Wizz Air пропонує 10 000 безкоштовних квитків для українських біженців для подорожі з сусідніх з Україною країн до Великобританії. Ця акція є підтримкою візової програми уряду Великобританії «Homes for Ukraine». Полетіти можна буде протягом місяця – з 14 травня до 15 червня.

Як забронювати безкоштовний квиток до Великобританії

Українські біженці, які бажають забронювати безкоштовний квиток, можуть зробити це, відвідавши: https://wizzair.com/#/rescue.

Ви побачите екран замовлення, в якому треба обрати напрямок, дати та обов’язково внести номер українського закордонного паспорту. Після цього ви побачите нульову ціну за квиток, в який включено тільки мала ручна поклажа.

Але, на наступній сторінці ви можете обрати багаж – одну валізу 32 кг, яка теж буде безкоштовною для українських біженців.

Як працює візова програма уряду Великобританії «Дім для України»

Програма спонсорства України « Homes for Ukraine» дозволяє жити у Великобританії тим, хто не має британських родичів. Громадяни Великобританії можуть запропонувати окремій особі чи сім’ї проживати з ними без орендної плати протягом як мінімум шести місяців.

Будь-який громадянин України або найближчий родич громадянина України, який мешкав в Україні до 1 січня 2022 року, відповідає вимогам цієї програми. А також для найближчих членів їхньої родини, таких як чоловік/дружина або цивільний партнер (одностатевий шлюб), неодружені партнери (котрі прожили разом як сім’я протягом останніх 2 років), неповнолітні діти, батьки неповнолітніх дітей, наречений (-а) та майбутній цивільний партнер (одностатевий шлюб), котрі можуть мати інше громадянство.

Люди з українськими паспортами можуть подати заяву онлайн, або звернутися до візового центру в сусідній країні. Ті, кому видана віза по програмі , можуть жити і працювати у Великобританії до трьох років. А також мати доступ до охорони здоров’я, соціального забезпечення та шкіл.

Також можна взяти із собою своїх домашніх тварин. Перед прибуттям спонсор (приймаюча сторона), або господар тварини мають зв’язатись із Агентством зі здоров’я тварин та рослин, котре надасть дозвіл та організує перебування тварини на карантині, необхідному для профілактики сказу.

Максимальний термін перебування на карантині тварини, що не мала щеплення проти сказу, становить чотири місяці. Кожна індивідуальна справа розглядатиметься окремо, та тварини, котрі мають певні щеплення, проводитимуть менше часу на карантині.

Чи можуть громадяни України, які прибули до Великої Британії за сімейною програмою, перейти на програму «Homes for Ukraine»?

На даний момент неможливо перейти з однієї програми на іншу після прибуття до Великої Британії. Однак, якщо сім’я у Великій Британії не може запропонувати житло, і є спонсор, який може його надати, можна подати заявку на програму «Житло для України» до прибуття до Великої Британії.

Корисні статті та посилання:

Безкоштовний транспорт в Європі для українських біженців
В Туреччину на своєму авто (через Румунію, Молдову та Болгарію)
Безкоштовний Ґданськ
Безкоштовна Одеса – що подивитися в місті, не витрачаючи гроші

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Туристичну страховку зі знижками можна підібрати на порталі HotlineFinance.
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *