Тарифи на розробку маршрута подорожі

Чим я можу вам допомогти в розробці самостійної подорожі і скільки це коштує:

Логістика подорожі. Пошук, підбір, допомога в купівлі (повне роз’яснення як купити квиток та зареєструватися на рейс) квитків на літак, потяг, автобус – 20 Євро за комплект квитків на одну подорож (1 людина). Тариф на групові замовлення оговорюється окремо і ціна залежить від кількості людей в групі.

Пошук житла (готель, апартаменти, котедж, квартира тощо) та бронювання разом з замовником (заповнення всіх даних, оформлення, якщо потрібно передплати, реєстрація замовника в системах бронювання, заповнення даних тощо) – 20 Євро за підбір та оформлення бронювання на одну подорож (1-3 людини). Замовник отримає 3-5 вариантів за його вимогами.
Тариф на групові замовлення – 60 Євро.

Розробка маршрута подорожі – підбір локацій, міст та місць для відвідування, ресторанів, розваг за побажанням замовника – 50 Євро за маршрут на 5-7 днів. Замовник отримає таблицю з 2-4 точками відвідування за кожен день.

Повна розробка подорожі. Включає пошук та купівлю квитків, оренду авто, житла, підбір локацій, опис подорожі – кожен день (що відвідати, подивитися, де краще поїсти, як дістатися в кожну точку) –150 Євро за подорож 5-7 днів для 1-3 людей. Підготовка такого маршруту триватиме 7 днів.

Як відбувається співпраця із замовником?

Якщо замовних коже отримати послугу, ми домовляємося на зручний час та проводимо півгодинну онлайн-зустрічий, під час якої він розкажете свої побажання щодо подорожі, вимоги до готелів, транспорту, розваг у подорожі.

Замовник оплачує послугу за допомогою liqpay.

Далі я підбираю відповідну інформацію, яка потрібна замовнику: збираю маршрут, роблю підбір житла з описом плюсів та мінусів кожного варіанта. Протягом 3-7 днів надсилаю готову таблицю з вариантами днями подорожі (в залежності від складності замовлення).

Замовник вибирає підходящі варіанти проживання, транспорту, якщо вам потрібна допомога в оформленні бронювання – знову плануємо онлайн-зустріч і я допомагаю забронювати готелі, квитки, авто тощо.