Uber Travel – нова функція для планування подорожей

Компанія Uber запускає на базі власної платформи нову функцію – Uber Travel. Нова функція буде включати можливість планувати майбутні подорожі за допомогою зв’язку з Google Mail.

Як Uber Travel працює?

Для початку зареєструватися в Uber Travel:

  • Відкрийте програму та торкніться піктограми «Подорож».
  • Дотримуйтеся вказівок, щоб увійти за допомогою Google і зв’язати свій обліковий запис Gmail з обліковим записом Uber. Uber матиме доступ лише до ваших електронних листів, пов’язаних із подорожами.
  • Після налаштування Uber Travel зможе збирати інформацію про вашу поїздку з ваших електронних листів. Ви зможете бачити кожну зі своїх майбутніх поїздок, організованих за маршрутами. Кожен маршрут показує ваш авіарейс, готель та інші бронювання, пов’язані до кожної з ваших майбутніх подорожей. Якщо це можливо, ви також зможете забронювати поїздки між різними частинами подорожі.

Отже вся інформація про перельоти, бронювання житла, оренду авто або замовлений столик у ресторані автоматично підтягнуться до програми Uber. В одному місці в вас буде зібраний цілий маршрут із усіма адресами. Крім того, можна буде замовляти таксі по всіх цих точках заздалегідь.

Навіть якщо рейс буде змінено, в додаток підтягнеться інформація з електронної скриньки і маршрут буде скориговано автоматично. Якщо вас забирають з аеропорту, а авіакомпанія затримує або скасовує ваш рейс, Uber автоматично скоригує час посадки або скасує ваше бронювання. Якщо вас висадять в аеропорту, ви зможете повторно забронювати поїздки Reserve у додатку Uber.

Скільки коштує Uber Travel?

Користуватися Uber Travel безкоштовно.

Умови використання Uber Travel такі ж, як і загальні Умови використання Uber.

Який доступ Uber має до мого Gmail?

Uber співпрацює з незалежною третьою стороною під назвою AwardWallet. Технологія AwardWallet використовується для сканування вашої поштової скриньки на наявність певних даних, пов’язаних із підтвердженнями бронювання подорожей, наприклад назв авіакомпаній і кодів аеропортів. У ваш маршрут Uber імпортуються лише електронні листи з інформацією про авіарейс, готель чи іншу інформацію про подорожі.

Uber не має доступу до ваших електронних листів, які не стосуються подорожей. Щоб дізнатися більше про інформацію, яку ми збираємо, як вона використовується та ваш вибір, будь ласка, зверніться до нашої Повідомлення про конфіденційність.

Зараз Uber Travel доступний у деяких містах США та Канади. Невдовзі цей функціонал почне працювати і в Європі.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки, квитки на поїзд та автобуси можна придбати на Skyscanner
Зелена карта та Туристична медстраховка для подорожі за кордон – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *