£2 ticket – дешеві квитки на громадський транспорт у Великобританії

£2 ticket – дешевий проїзд в автобусах Великобританії. Нова ініціатива від влади країни, щоб зменшити шкідливі викиди у повітря.

Вартість проїзду в автобусі в багатьох районах Англії тепер коштуватиме не більше £2 (2,26 євро). Підтримана урядом схема має на меті заохотити людей обирати громадський транспорт замість приватного.

Аналогічно з тим, як подібні ініціативи вводить Німеччина на залізниці, влада Великобританії запустила кампанію під назвою «Подорож за 2 фунти» сподівається заохотити людей більше користуватися громадським транспортом, зробивши його дешевшим. І тим самим зменшить викиди, заощадивши до двох мільйонів поїздок автомобілями.

Коли в Англії запровадять тарифи £2?

На початку цього тижня в Англії квитки на проїзд у автобусах стали коштувати 2 фунти стерлінгів. Ця ціна є нижчою, ніж попередні стандартні тарифи на проїзд. Середня національна ціна проїзду становила 2,80 фунтів стерлінгів (3,16 євро). Тому тепер мандрівники можуть заощадити близько 30% на більшості маршрутів або до 87% на деяких приміських маршрутах.

Квитки по 2 фунти стерлінгів булі вперше введені восени 2022 року у Великому Манчестері, Ліверпулі та Західному Йоркширі. Тоді як одноразові квитки на автобуси в Лондоні коштують 1,65 фунтів стерлінгів (1,86 євро). Тепер у ініціативі беруть участь понад 130 автобусних операторів, включаючи National Express і Stagecoach.

«Поїздка за 2 фунти стерлінгів на автобусі допомагає клієнтам, які стикаються зі зростанням витрат. Також вони зможуть випробувати новий варіант подорожі», — сказав Guardian Грем Відлер, виконавчий директор Конфедерації пасажирського транспорту.

Схема «Подорож за 2 фунти», що фінансується державним грантом у розмірі 60 мільйонів фунтів (67 мільйонів євро), триватиме до кінця березня 2023 року.

В яких країнах ще впроваджують подібні ініціативи?

В Іспанії минулого року уряд запровадив безкоштовний проїзд залізницею на більшості коротких і середніх поїздокСхему нещодавно поширили також на міжміські автобусні перевезення.

У Німеччині також влітку 2022 року була проведена програма, за якою можна було купляти залізничні квитки за 9 Євро на місяць. З 1 січня впроваджено нову ініціативу – квитки за 49 Євро на місяць на залізничні подорожі у Німеччині. За три місяці акції було придбано 52 мільйони квитків.

Корисні статті та посилання:

Розклад маршрутів та квитки на автобуси – на InfoBus.ua
Авіаквитки шукайте на Skyscanner
Залізничні квитки у Європі зручно шукати на Trainline
Зелена картаОСАГО та Туристична медстраховка – онлайн на порталі HotlineFinance
Бронювання готелів та апартаментів – Booking.com

Підписуйтесь у Facebook та Instagram

Комментарии в Facebook

Обсудим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *